«Історія України»

Для вступу на окремі спеціальності вітчизняних вищих навчальних закладів абітурієнти повинні подолати випробування – зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України. Тестування, яке активно використовують для перевірки знань, дає змогу оцінити рівень опанування фактологічного матеріалу й основних теоретичних знань з дисципліни. Перевагою незалежного оцінювання є об’єктивна форма контролю, за якої всім учасникам гарантовані рівні умови отримання неупередженої оцінки.

Розміщення на сайті onlinetribune.info тестових завдань та навчальних матеріалів з курсу має на меті сприяти підготовці вступників до зовнішнього незалежного тестування. Розв’язання тестових завдань і аналіз отриманих результатів дозволить виявити недоліки знань з історії України, систематизувати й узагальнити інформацію. База тестів корисна ні тільки для самоаналізу та самооцінювання абітурієнтів, але і для стимуляції саморозвитку та послідовного засвоєння матеріалу.

Готуючись до іспиту з історії слід дотримуватися кількох загальних методичних порад. По-перше, вивчаючи теми з історії необхідно користуватися програмою зовнішнього незалежного тестування, яка затверджується Міністерством освіти і науки України. По-друге, необхідно опановувати дисципліну за допомогою шкільних підручників, на основі яких складають екзаменаційні тести з історії. По-третє, опановуючи Програму зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, варто звертати увагу на дати, історичні місця подій, персоналії (діячі культури, політики тощо), терміни, усвідомлюючи їх сутність та особливості.

Рекомендуємо займатися підготовкою з історії України систематично й послідовно, розбираючи кожен параграф шкільних підручників за 7 – 11 класи, не пропускаючи жодного, проглядаючи увесь розміщений матеріал – карти, світлини, дати, терміни тощо. Саме після опанування відповідного розділу (параграфу) підручника та прослуховування лекції викладача потрібно виконувати тренувальні завдання, під час розв’язання яких закріплювати вивчений матеріал.

Систематично опановуючи матеріал з історії України Ви сформуєте відповідні навички мислення, здатність узагальнювати та аналізувати історичні події, бачити їхні взаємозв’язки, робити точні і правильні висновки, сформуєте впевненість у собі, яка, безперечно, ґрунтується на знаннях. Саме знання є запорукою успішного подолання тестових випробувань у навчальному процесі та під час зовнішнього незалежного оцінювання.

Поділитися:
Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты